Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion 3.2V-280AH (3.2V280AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307874
Є на складі
Merlion
Merlion
Напруга: 3.2 В; Місткість: 280 Ач; Ресурс: 4000 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +60; Розміри: 173 х 71 х 207 мм; Вага: 5.34 кг;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 4 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Напруга: 3,2 c
Ємність: 280 Ах
Діапазон робочої температури: 0 ~ +60
Розміри: 173 x 71 x 207 мм