Акумуляторна батарея LiFePo4 CATL 3.2V-86Ah (CATL-3.2V-86AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307862
Є на складі
CATL
CATL
Напруга: 3.2 В; Місткість: 86 Ач; Максимальний струм заряду: 86 А; Максимальний струм розряду: 86 А; Ресурс: 2000 циклів; Діапазон робочих температур: -20 ~ +55; Розміри: 160 х 50 х 115(133) мм; Вага: 2 кг;
Ремонт
Напруга 4 V