Корпус Vinga CS114-500W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296084
Є на складі
Корпус Vinga CS114-500W (UA) Vinga CS114-500W (UA) Клас корпусу Класичні Vinga CS114-500W (UA) Типорозмір Miditower Vinga CS114-500W (UA) Спосіб установки вертикальний Vinga CS114-500W (UA) Материнські плати, що підтримуються ATX, Micro - ATX Vinga CS114-500W (UA) Наявність блоку живлення з блоком живлення Vinga CS114-500W (UA) Розташування блоку живлення верхнє Vinga CS114-500W (UA) Потужність блоку живлення 500 Вт Vinga CS114-500W (UA) Базова модель VINGA Vinga CS114
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga CS114-500W (UA)
Vinga
Vinga
Клас корпусу: Класичний; Типорозмір: Miditower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro-ATX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блока живлення: 500 Вт; Базова модель VINGA: Vinga CS114; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: 2; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": відсутня
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення 500 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: MIDIOTERE
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 500 Вт
Основна модель Vinga: Vinga CS114
Кількість зовнішніх відділень 5.25 ”: 2
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 ": відсутня
Кількість внутрішніх відділень 3.5 ": 1
Кількість внутрішніх відділень 2.5 ": 2
Кількість слотів розширення: 7
Охолоджуючі елементи: вентиляційні грилі
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 1.0, 2 X аудіо
Встановлення довгих відеокартів: до 330 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 150 мм
Максимальна довжина ВР: 140 мм
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм, пластик
Розміри, мм: 173 x 410 x 370 мм