Акумуляторна батарея LiFePo4 CATL 3.2V-280Ah (CATL-3.2V-280AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307860
Є на складі
CATL
CATL
Напруга: 3.2 В; Місткість: 280 Ач; Ресурс: 6000 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +60; Розміри: 173 х 71 х 203(219) мм; Вага: 5.4 кг;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 4 V