Акумуляторна батарея LiFePo4 CATL 3.2V-202Ah (CATL-3.2V-202AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307858
Уточнити наявність
CATL
CATL
Напруга: 3.2 В; Місткість: 202 Ач; Діапазон робочих температур: 0 ~ +60; Розміри: 174 х 54 х 204 мм; Вага: 4.22 кг;
Ремонт
Основні
Ємність Більше 200 Аг
Напруга 4 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Напруга: 3,2 c
Ємність: 202 Ах
Діапазон робочої температури: 0 ~ +60
Розміри: 174 х 54 х 204 мм