Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-12EB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 306108
Є на складі
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 12 Ач; Максимальний струм заряду: 20 А; Максимальний струм розряду: 20 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 12 Ах
Максимальний струм заряду: 20 A