Телевізор Sony XR-48A90K
Залишити відгук
Код товару: 253216
Sony XR-48A90K
Sony XR-48A90K
Sony XR-48A90K
Sony XR-48A90K
Sony
Sony
OLED-телевізор / Діагональ 48" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VE0,3:0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1069x624x59 / Габарити з підставкою, мм: 1069x629x225 / Вага: 21,0 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
52642
Архівний товар
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці OLED
Технологія виробника Organic Display
Колір рамки Чорний
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: XR-48A90K
Діагональ: 48
Тип матриці: OLED
Глибина кольору: 10 бітів
Частота оновлення: 120 Гц
Резолюція: Ultrahd 4K (3840x2160)
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 64
Операційна система: Android 10
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х10 Вт
Sabwofer: 1x5 t
Звукова технологія: DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth
Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0 / 1 x Ethernet RJ45 / 2 x HDMI 2.0 / 2 x HDMI 2.1 / 1 X Супутник у (головне; f -типу самка) / 1 x Супутник у (sub; f -type самка) / 1 X AV Composite в 3,5 мм гніздо / 1 X оптичний аудіо / 1 x антена (RF) / 1 x Ci+ 2,0
Vesa Standard: 300x300
Розмір, мм: 1069x624x59
Розмір з підставкою, мм: 1069x629x225
Розмір із упаковкою, мм: 1187x741x188
Вага, кг: 13.4
Вага з підставкою, кг: 16,5
Вага з упаковкою, кг: 21.0
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...