Телевізор Grunhelm 32H500-GA11V T2 SMART TV
Залишити відгук
Код товару: 269072
Уточнити наявність
Топ продажів
Телевізор Grunhelm 32H500-GA11V T2 SMART TV Grunhelm 32H500-GA11V T2 SMART TV Розмір діагоналі 32
GRUNHELM
GRUNHELM
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x20 Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 724x425x84 / Габарити з підставкою, мм: 724x471x180 / Вага: 3,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональний розмір: 32 "
Операційна система: Android TV
Екранне покриття: глянцеве
Роздільна здатність: 1366x768 пікс
Час відповіді: 7 мс
Частота зсуву: 60 Гц
Яскравість: 200 CD/M²
Звукова потужність: 16 Вт
Літні динаміки: 2 ПК
Декодери аудіо: Dolby Digital
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric), DVB-C (кабель)
Teletecst: Так
Малюнок на малюнку: є
Суб'єкти: USB, LAN, Composite
HDMI: 3 ПК
Виходи: навушники міні-джейка (3,5 мм), оптичні
Побудована -на пам’ять: 8 Гб
Рам: 1 Гб
Настінне кріплення: vesa 200x200 мм
Розміри (SHHVHGG): 724x471x180 мм / с стенд /
Розміри без стенду (shhvhgg): 724x425x84 мм
Вага: 3,9 кг / с стенд /
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...