Телевізор Samsung QE65LS03FAUXUA
Залишити відгук
Код товару: 345364
Є на складі
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung QE65LS03FAUXUA
Samsung
Samsung
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1457x832x25 / Габарити з підставкою, мм: 1457x869x261 / Вага: 22,8 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 65"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung NQ4 AI Gen2
Матриця: QLED
Тип підсвітки: Dual LED
Покриття екрану: матове
Розширення: 3840x2160 пікс
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 100 Гц / Motion Xcelerator 144Hz /
Підтримка HDR: HDR10+ / HDR10+ Adaptive, Quantum HDR /
Покращення яскравості / контрастності: є / Real Depth Enhancer /
Покращення кольору: є / Color Booster Pro /
Покращення чорного: є / Dynamic Black EQ /
AMD сумісність: AMD FreeSync Premium
Потужність звуку: 40 Вт
Аудіодекодери: Dolby Atmos
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове)
Картинка в картинці: є
HDMI: 4 шт
Версія HDMI: v 2.1
Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM, VRR
Додаткові входи: USB 3 шт / 2xUSB-A, 1xUSB-C /, LAN, COM-порт (RS-232)
Виходи: оптичний
Зовнішній блок роз’ємів: One Connect
Настінне кріплення: VESA 400x300 мм
Форма підставки: окремі 2 ніжки
Споживана потужність: 119 Вт / 215 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання: A
Габарити (ШхВхГ): 1457x869x261 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1457x832x25 мм
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...