Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, Schuko (BVX1200LI-GR) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 222913
Уточнити наявність
Топ продажів
APC
APC
Тип виконання: Класичний (tower); Потужність повна, В & # 183А: 1200; Потужність активна, Вт: 650; Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 140; Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 300; Заявлена ​​форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда; Номінальне значення вихідної напруги, В: 230; Час переходу на батарею, мс: 2-6; Час автономної ...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип виконання: Класична (вежа)
Потужність повна, в · A: 1200
Активна потужність, Вт: 650
Мінімальна вхідна напруга без переходу на акумулятор, B: 140
Максимальна вхідна напруга без переходу на акумулятор, B: 300
Декларована форма вихідної напруги: наближена синусоїд
Номінальне значення вихідної напруги, B: 230
Час переходу до акумулятора, MS: 2-6
Автономний час з максимальним навантаженням, хв: 1,01
Кількість виводів (навантаження/фільтр): 4
Тип виходу (навантаження/фільтр): 4xschuko
Час заряду акумулятора, H: 8
Можливість підключення зовнішнього акумулятора: Ні
Інтерфейс зв'язку з ПК: RS-232
Розмір, мм: 190x140x390
Вага, кг: 7,5
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Новинка
Бренд: GIGABYTE; Тип роз'єму CPU: Socket AM5; Чипсет: AMD B650; Охолодження чипсету: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 2xDDR5 6400 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1xPCI Express 4.0 x16 (x16); PCI Express x1: 1;...