Сумка для ноутбука 10 "PORTO LP-10-03BK Trizub Black (LP1003BK_TRIZ) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228641
Уточнити наявність
Сумка для ноутбука 10
Сумка для ноутбука 10
PORTO
PORTO
Діагональ ноутбука: до 10 "/ Спосіб закриття: Блискавка / Тип: Сумка / Колір: Black / Матеріал корпусу: Поліестер / Внутрішня висота під пристрій: 270 мм / Внутрішня ширина під пристрій: 210 мм / Внутрішня глибина під пристрій: 50 мм
Детальніше про товар
620
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Діагональ ноутбука: до 10 "
Метод закриття: блискавка
Тип: сумка
Колір: Чорний
Матеріал корпусу: Поліестер
Внутрішня висота для пристрою: 270 мм
Внутрішня ширина для пристрою: 210 мм
Внутрішня глибина для пристрою: 50 мм
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
Розпродаж
Є на складі
Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка, липучка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Обсяг: 15 л; Спинка: м'яка;...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Сокет: 1851, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 140 мм; Підсвітка: немає; Максимальний TDP: 350 Вт; Максимальна частота обертання: 1800...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 14"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Вага: 0.49 кг; Колір:...
Бренд: MSI; Тип роз'єму CPU: Socket AM5; Чіпсет: AMD B850; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 2xDDR5 10000 МГц, до 128 ГБ; PCI Express x16: 1x PCI Express 5.0 x16 (x16); Живлення...