Блок живлення GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 176585
Уточнити наявність
Блок живлення GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Потужність 500 Вт GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Підключення процесора 1x4+4pin GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 1 GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Підключення відеокарти 1x6+2 pin GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів SATA 4 GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) Кількість роз'ємів Peripheral 3 GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) OutputСurrent +5V 15A GAMEMAX 500W (VP-500-M-RGB) (UA) OutputСurrent +3,3V 15A
GameMax
GameMax
Потужність: 500 Вт; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1; Підключення відеокарти: 1x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 4; Кількість роз'ємів Peripheral: 3; OutputСurrent + 5V: 15A; OutputСurrent + 3,3V: 15A; OutputCurrent + 12V1: 34A; Інша: підсвічування RGB
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 500 Вт
Підключення процесора: 1x4+4pin
Підключення відеокарти: 1x6+2 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 15a
Вихідний час +3,3 В: 15а
OutputCurrent +12v1: 34a
Інше: Підсвічування RGB
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Модульне з'єднання кабелю: напів
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 12...
Тип ноутбука: бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрана: антивідблискове покриття; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрана: 60...
Типорозмір: Midi-Tower; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Товщина металу: 0.8 мм; Слоти карт розширення: 7; USB 2.0: немає; Аудіо роз’єми: 1; Потужність блоку...
Процесор: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1,20–5,40 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); SSD M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Немає; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану:...
Весь переглянутий товар - 7 шт