TUCANO Ted 11 "Yellow (BKTED11-Y) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228683
Є на складі
TUCANO Ted 11
TUCANO Ted 11
Tucano
Tucano
Модель: Ted 11 "; Відсік для ноутбука / планшета: 11"; Фіксуючі елементи: блискавка; Оснащення: можливість кріплення на візок; USB-порт для зарядки гаджетів: немає; Вихід для навушників: немає; Матеріал корпусу: поліестер; Колір жовтий; Габаритні розміри: 225 x 325 x 100 мм; Вага: 0.27 кг
Ремонт
Основні
Тип Рюкзак
Діагональ, дюйм 11
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Модель: Тед 11 "
Ноутбук/планшет: 11 "
Кріплення елементів: Блискавка
Обладнання: можливість кріплення до кошика
USB -порт для зарядки гаджетів: Ні
Вихід з навушників: Ні
Матеріал корпусу: Поліестер
Колір: Жовтий
Розмір розміри: 225 x 325 x 100 мм
Вага: 0,27 кг
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
Розпродаж
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 17.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Модель: Ted 14 "; Відсік для ноутбука / планшета: 14"; Фіксуючі елементи: блискавка; Оснащення: можливість кріплення на візок; USB-порт для зарядки гаджетів: немає; Вихід...