TUCANO Ted 11 "Military Green (BKTED11-VM) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228682
Уточнити наявність
TUCANO Ted 11 TUCANO Ted 11 TUCANO Ted 11 TUCANO Ted 11 TUCANO Ted 11 TUCANO Ted 11
TUCANO Ted 11
TUCANO Ted 11
Tucano
Tucano
Модель: Ted 11 "; Відсік для ноутбука / планшета: 11"; Фіксуючі елементи: блискавка; Оснащення: можливість кріплення на візок; USB-порт для зарядки гаджетів: немає; Вихід для навушників: немає; Матеріал корпусу: поліестер; Колір зелений; Габаритні розміри: 225 x 325 x 100 мм; Вага: 0.27 кг
Ремонт
Основні
Тип Рюкзак
Діагональ, дюйм 11
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Модель: Тед 11 "
Ноутбук/планшет: 11 "
Кріплення елементів: Блискавка
Обладнання: можливість кріплення до кошика
USB -порт для зарядки гаджетів: Ні
Вихід з навушників: Ні
Матеріал корпусу: Поліестер
Колір: Зелений
Розмір розміри: 225 x 325 x 100 мм
Вага: 0,27 кг
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Розпродаж
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 17.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...