Сумка для ноутбука 12 "PORTO PN12-02DB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228697
Уточнити наявність
Сумка для ноутбука 12
Сумка для ноутбука 12
PORTO
PORTO
Детальніше про товар
701
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Тип: сумка
Метод закриття: блискавка
Матеріал корпусу: Поліестер
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Розпродаж
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка, липучка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Обсяг: 15 л; Спинка: м'яка;...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пам'яті: DDR5; Об'єм пам'яті: 16 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Частота пам'яті: 6000 МГц; Стандарти пам'яті PC5-48000; Таймінги: CL36-38-38; Напруга живлення: 1.35 В; охолодження:...
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1000 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin;...
; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...