Телевізор Samsung QE85QN950FUXUA
Залишити відгук
Код товару: 347891
Є на складі
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Samsung QE85QN950FUXUA
Діагональ: 85
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 240 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 600x400 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1877x1067x13 / Габарити з підставкою, мм: 1877x1145x305 / Вага: 53,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q950
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 8K UHDTV (7680x4320)
Колір рамки Чорний
Частота оновлення 240Гц
Товар: телевізор
Діагональ: 85" (216 см)
Роздільна здатність: 7680 x 4320 (8K)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота розгортки: 240Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: NQ8 AI Gen3 Processor
Технології, що покращують зображення: Motion Xcelerator 240Hz
Конфігурація аудіосистеми: 6.2.4
Сумарна потужність динаміків: 90Вт
Звукові ефекти: Dolby Atmos; Adaptive Sound Pro
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: Tizen
Безпровідні комунікації: Bluetooth; AirPlay; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: зі смартфона
Додатково: HDMI 4 шт
Стандарт кріплення VESA: 600 x 400
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антений вхід (RF); для супутникової антени
USB роз'ємів: 3 шт
Річне споживання: 151 кВт/год
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 162Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1877.4 x 1067.1 x 13.3 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1877.4 x 1145.2 x 304.9 мм
Вага без підставки: 42.7 кг
Вага з підставкою: 53.4 кг
Колір рамки: чорний
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...