Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 181617
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) (UA) APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) (UA) Клас товару для домашніх ПК APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) (UA) Потужність, Вт 720 Вт APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) (UA) Потужність, ВА 1200 В*А
APC
APC
Клас товару: для домашніх ПК; Потужність, Вт: 720 Вт; Потужність, ВА: 1200 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 176 до 294 В; Кількість розеток: 8; ЖК-дисплей: є; Розмір, мм (ШхГхВ): 100 x 260 x 368 мм; Маса, кг: 11.7 кг; Тип виконання: класичний
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для домашнього ПК
Сила, Вт: 720 Вт
Влада, va: 1200 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість розетків: 8
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 100 x 260 x 368 мм
Маса, кг: 11,7 кг
Тип виконання: класичний
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів волі: 4; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що...
Товар очікується
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт: 1980 Вт; Потужність,...
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма...
Клас товару: для котлів, для відеоспостереження, для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 960 Вт;...
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 720 Вт;...
Тип: для консолі PS4, для консолі Xbox, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Вага: 140 г Колір: чорний; Країна виробництва: Малайзія; Примітка: Виробник...