Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт), 48V (RTSW-3000 D48) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 121784
Є на складі
Ritar
Ritar
Клас товару: для домашніх ПК; Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда; Вхідна напруга: 145 до 275 В; Інтерфейс підключення: RS-232 / USB; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 5000 - 10000 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для домашнього ПК
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 2100 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Вхідна напруга: 145 до 275 V
Інтерфейс з'єднання: RS-232/USB
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...