Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 154849
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA) Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA) Клас товару для мережного обладнання, для серверних стійок Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA) Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA) Тип виконання монтований у стійку Powercom SPR-2000 LCD Powercom (SPR.2000.LCD) (UA) Потужність, Вт 1600 Вт
Powercom
Powercom
Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 1600 Вт; Потужність, ВА 2000 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 165 до 300 В; Кількість АКБ: 2; Час переходу на батарею, мс: 2-4; ЖК-дисплей: є
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 1600 Вт
Power, VA: 2000 V*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: від 165 до 300 В
Кількість акумуляторів: 2
Час переходу до акумулятора, MS: 2-4
РК -дисплей: Так
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 2
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 431 x 84 мм
Маса, кг: 19,1 кг
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...