Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 700VA/360W, USB, 2xSchuko (5E700UD) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 290533
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Тип пристрою: лінійно-інтерактивний; Тип монтажу: класичний; Вхідна напруга: 140-300 В; Вихід: розетка Schuko/2; Макс. вихідна потужність: 700 ВА; Ефективна вихідна потужність: 360 Вт; Час роботи від батарей: 14 хв / при підключенні ПК; Холодний старт: є; Інтерфейс: USB; Додатково: з автоматичним регулюванням напруги (AVR); захист лінії передачі даних / Інтернет / телефон...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип пристрою: лінійна інтерактивна
Тип установки: Класична (вежа)
Вхідна напруга: 140-300 V
Вихід: Шуко /2 розетка
Макс. Офісна потужність: 700 wa
Ефективна вихідна потужність: 360 Вт
Години роботи на батареї: 14 хв /при підключенні ПК
Холодний початок: Так
Інтерфейс: USB
Розміри (VHSHHHG): 288x148x100 мм
Вага: 4,86 ​​кг
Ширина: 360 мм
Висота: 240 мм
Довжина: 190 мм
Вага: 4,97 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin;...
Потужність: 700 Вт; Підключення процесора: 1x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin; Кількість роз'ємів SATA: 5;...