Джерело безперебійного живлення Eaton 5E Gen2 1200 USB IEC (5E1200UI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 295516
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип виконання: Класична (вежа)
Потужність повна, в · A: 1200
Активна потужність, Вт: 660
Мінімальна вхідна напруга без переходу на акумулятор, B: 140
Максимальна вхідна напруга без переходу на акумулятор, B: 300
Декларована форма вихідної напруги: наближена синусоїд
Номінальне значення вихідної напруги, B: 230
Час переходу до акумулятора, MS: 10
Кількість виводів (навантаження/фільтр): 6/-
Тип виходу (навантаження/фільтр): 6xiec C13/-
Додатковий фільтр: Ні
Побудована напруга акумулятора, B: 12
Побудована -в ємності акумулятора, A*H: 7
Кількість побудованих батарей: 2
Час заряду акумулятора, H: 6
Заміна акумуляторів у гарячому режимі: Ні
Можливість підключення зовнішнього акумулятора: Ні
Інтерфейс зв'язку з ПК: USB
Розмір, мм: 330x180x133
Вага, кг: 8,5
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Призначення: для ноутбука, для телефону; Підключення: провідне; Конструкція: вакуумні / внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм; Акустичне оформлення:...
; Потужність, Вт: 900 Вт; Потужність, ВА: 1000 В*А; Інтерфейс підключення: USB, RS-232; ЖК-дисплей: дисплей; Розмір, мм (ШхГхВ): 252 x 160 x 387 мм;
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт: 100; Потужність каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 840; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70...
Тип пристрою: навушники; Тип: музика і розваги; Підключення: провідне; Конструкція: внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: штекер 3.5 мм; Кількість jack (ів): 1;...