Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 2200VA/1200W, USB, 6xIEC (5E2200UI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 299949
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Тип пристрою: лінійно-інтерактивний; Тип монтажу: класичний; Вхідна частота, Гц: 45-63; Вихід: (6) C13; Макс. вихідна потужність: 2200 ВА; Ефективна вихідна потужність: 1200 Вт; Тип вихідних роз'ємів живлення: C13/x6; Час роботи від батарей: 52 хв/(при підключенні ПК); Холодний старт: є; Інтерфейс: USB
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип пристрою: лінійна інтерактивна
Тип установки: Класична (вежа)
Вихід: (6) C13
Макс. Офісна потужність: 2200 wa
Ефективна вихідна потужність: 1200 Вт
Тип роз'ємів вихідної живлення: C13 /X6
Години роботи на батареї: 52 XV /(на ПК Піркліхенні)
Холодний початок: Так
Інтерфейс: USB
Крім того: автоматична стабілізація напруги AVR; Фанат Віконня
Робоча температура: 0-40 ° С.
Колір: Чорний
Розміри (VHSHHHG): 180x133x330 мм
Вага: 9,8 кг
Ширина: 250 мм
Висота: 310 мм
Довжина: 460 мм
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Рекомендований розмір ноутбуку: 13.3 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Обсяг: 10 л; Спинка: м'яка; Розміри...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: FM2, FM1, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700, AM5, 1356, 2011-3, 775, 11; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвічування: ARGB;...
Для процесорів: INTEL, AMD; Сокет: AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 2011-3, 1156, 2011; Кількість вентиляторів: 2; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвічування: ARGB; Максимальна частота...