Джерело безперебійного живлення Powercom SRT-2000A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 297510
Є на складі
Powercom SRT-2000A (UA)
Powercom SRT-2000A (UA)
Powercom SRT-2000A (UA)
Powercom SRT-2000A (UA)
Powercom SRT-2000A (UA)
Powercom
Powercom
Призначення: для серверних стійок, для мережевого обладнання; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний, що монтується в стійку; Потужність, Вт: 1800 Вт; Потужність, ВА: 2000 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 150-310 В; Акумуляторна батарея:...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Призначення: для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип продуктивності: встановлений у стійці, класичний
Сила, Вт: 1800 Вт
Power, VA: 2000 V*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Вхідна напруга: 150-310 V
Акумулятор: побудований -in
Авто. Робота в Mac навантаження: 2 хв
Кількість акумуляторів: 4
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 4
Кількість розетків: 8 X IEC 320 C13
Додатковий фільтр: RJ-45
Час переходу до акумулятора, MS: 4 мс
Інтерфейс з'єднання: RS-232, USB
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 562 x 84 мм
Маса, кг: 24 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...