Джерело безперебійного живлення APC SMT2200IC 2200VA (SMT2200IC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 299340
Уточнити наявність
APC
APC
Призначення: для серверних стійок, для робочих станцій, для мережного обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 1980 Вт; Потужність, ВА: 2200 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 151-302 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість АКБ: 1; Вбудована батарея: RBC55
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Призначення: для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Влада, va: 2200 v*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Акумулятор: побудований -in
Кількість акумулятора: 1
Побудований -в акумуляторі: RBC55
Кількість розетків: 8 X IEC 320 C13, 1 X IEC 320 C19
Додатковий фільтр: RJ-45
Час переходу до акумулятора, MS: 6-10 мс
Інтерфейс з'єднання: USB, SmartSlot
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 197 x 544 x 435 мм
Маса, кг: 50,2 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж