Джерело безперебійного живлення APC BX2200MI-GR (UA)
Залишити відгук
Код товару: 200540
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC BX2200MI-GR (UA) APC BX2200MI-GR (UA) Клас товару для домашніх ПК APC BX2200MI-GR (UA) Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) APC BX2200MI-GR (UA) Потужність, Вт 1200 Вт
APC BX2200MI-GR (UA)
APC BX2200MI-GR (UA)
APC BX2200MI-GR (UA)
APC BX2200MI-GR (UA)
APC
APC
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Потужність, Вт: 1200 Вт; Потужність, ВА 2200 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 140 до 300 В; Кількість АКБ: 2; Кількість розеток: 4; Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2; ЖК-дисплей: немає
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Потужність, ват: 1200 Вт
Влада, va: 2200 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: від 140 до 300 В
Кількість акумуляторів: 2
Кількість розетків: 4
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 2
РК -дисплей: Ні
Розмір, мм (shhhhv): 140 x 390 x 190 мм
Маса, кг: 12,3 кг
Тип виконання: класичний
Час переходу до акумулятора, MS: 6
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Основні характеристики; Навантаження: до 50 кг; VESA: 500 x 400, 500 x 300, 500 x 200, 400 x 400, 400 x 300, 400 x 200, 300 x 400, 300 x 300, 300 x 200, 600 x 400, 600 x 300, 600 x 200, 200 x 400, 200 x 200; The screen diagonal: 56 ", 42", 42.5 ", 45", 46 ",...
; Тип виробу: тривалого дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервного дії (on line); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 10000 Вт; Потужність, ВА: 10000 В*А;...
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Типорозмір: Miditower; Підтримувані материнські плати: micro-ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: без блоку живлення; Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2; Кількість...
; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...