Джерело безперебійного живлення APC BV500I-GR (UA)
Залишити відгук
Код товару: 89150
Уточнити наявність
APC BV500I-GR (UA)
APC BV500I-GR (UA)
APC BV500I-GR (UA)
APC
APC
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 300 Вт; Потужність, ВА: 500 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Кількість розеток: 4; Час переходу на батарею, мс: 6-10 мс; ЖК-дисплей: немає; Розмір, мм (ШхГхВ): 160 x 92 x 305 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для домашніх ПК
Тип архітектури: безперервної дії (online)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 300 Вт
Потужність, ВА: 500 В * А
Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Кількість розеток: 4
Час переходу на батарею, мс: 6-10 мс
ЖК-дисплей: немає
Розмір, мм (ШхГхВ) : 160 x 92 x 305 мм
Маса, кг: 3.9 кг
Країна виробництва: Індія
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для домашнього ПК
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 300 Вт
Влада, va: 500 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість розетків: 4
Час переходу до акумулятора, MS: 6-10 мс
РК -дисплей: Ні
Розмір, мм (shhhhv): 160 x 92 x 305 мм
Маса, кг: 3,9 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Типорозмір: Miditower; Підтримувані материнські плати: micro-ATX, Mini-ITX; Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2; Кількість внутрішніх відсіків 2.5": 2; Колір: білий;
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Сумарна потужність, Вт: 700; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 58; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму підключення...