Джерело безперебійного живлення APC BV650I-GR (UA)
Залишити відгук
Код товару: 89878
Уточнити наявність
APC BV650I-GR (UA)
APC BV650I-GR (UA)
APC BV650I-GR (UA)
APC
APC
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 375 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Кількість розеток: 4; Час переходу на батарею, мс: 6-10 мс; ЖК-дисплей: немає; Розмір, мм (ШхГхВ): 165 x 92 x 305 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для домашніх ПК
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 375 Вт
Потужність, ВА: 650 В * А
Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Кількість розеток: 4
Час переходу на батарею, мс: 6-10 мс
ЖК-дисплей: немає
Розмір, мм ( ШхГхВ): 165 x 92 x 305 мм
Маса, кг: 4.5 кг
Країна виробництва: Індія
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 375 Вт
Влада, va: 650 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість розетків: 4
Час переходу до акумулятора, MS: 6-10 мс
РК -дисплей: Ні
Розмір, мм (shhhhv): 165 x 92 x 305 мм
Маса, кг: 4,5 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Тип: фіксований; Варіанти установки: на стіну; Кількість ступенів свободи: 0; Мінімальна підтримувана діагональ: 37"; Максимальна підтримувана діагональ: 70"; VESA: 200 x...
; Особливості: ігрові; Додатково: нековзна основа, округлені краї; Колір: червоний, чорний;
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 80; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 744; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 62; -12V:...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Сумарна потужність, Вт: 700; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 58; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму підключення...
Тип: рюкзак; Максимальна діагональ: 15.6 "; Для ноутбука: так; Для планшета: так; Для мобільного телефону: так; Для аксесуарів: так; Розміри (ШхВхТ): 292х432х95; Вага: 360 г
; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...