Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 154850
Є на складі
Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA) Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA) Клас товару для мережного обладнання, для серверних стійок Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA) Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA) Тип виконання монтований у стійку Powercom SPR-3000 LCD Powercom (SPR.3000.LCD) (UA) Потужність, Вт 2400 Вт
Powercom
Powercom
Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 2400 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 165 до 300 В; Кількість АКБ: 4; Кількість розеток: 8; Час переходу на батарею, мс: 2-4
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 2400 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: від 165 до 300 В
Кількість акумуляторів: 4
Кількість розетків: 8
Час переходу до акумулятора, MS: 2-4
РК -дисплей: Так
Побудований -в акумуляторі: 12В / 7Ah x 4
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 562 x 84 мм
Маса, кг: 26,5 кг
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...