Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-3000AP RM LCD (UA)
Залишити відгук
Код товару: 174613
Є на складі
Powercom
Powercom
Потужність, Вт 2400 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Кількість розеток: 8; Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 4; Розмір, мм (ШхГхВ): 428 х 486 х 130 мм; Маса, кг: 32.7 кг; Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Потужність, ват: 2400 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Кількість розетків: 8
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах x 4
Розмір, мм (shhhhv): 428 x 486 x 130 мм
Маса, кг: 32,7 кг
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Кількість акумуляторів: 4
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...