Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EP3000WM24 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 143374
Є на складі
Europower PSW-EP3000WM24 (UA)
Europower
Europower
Клас товару: для мережевого обладнання, для побутової техніки, для домашніх ПК, для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: настінний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: правильна синусоїда; Вхідна напруга: 145 до 275 В; Кількість АКБ: зовнішній акумулятор; Кількість розеток: 2; Час переходу на батарею, мс: 2-6 мс
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: стіна
Потужність, ват: 2100 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Вихідний струм: Правильний синусоїд
Вхідна напруга: 145 до 275 V
Номер АКБ: Зовнішній акумулятор
Кількість розетків: 2
Час переходу до акумулятора, MS: 2-6 мс
AVR: Так
РК -дисплей: Так
Побудований -в акумуляторі: без акумулятора
Розмір, мм (shhhhv): 640 x 335 x 325 мм
Маса, кг: 19,9 кг
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...