Блок живлення Zalman MegaMax 500W 80 Plus (ZM500-TXII) EU
Залишити відгук
Код товару: 206041
Є на складі
Блок живлення Zalman MegaMax 500W 80 Plus (ZM500-TXII) EU Zalman MegaMax 500W 80 Plus (ZM500-TXII) EU Максимальна потужність, Вт  500 Zalman MegaMax 500W 80 Plus (ZM500-TXII) EU Стандартний  ATX
Zalman
Zalman
Максимальна потужність, Вт: 500; Стандартний: ATX; Ефективність: 83-86% при 230 В і 20-100% навантаження .; Сертифікат: 80 PLUS; PFC: активний; Тип кабелю: чи не модульний; Діаметр вентилятора: 120 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, Вт: 500
Стандарт: ATX
Ефективність: 83-86% при 230 В та 20-100% навантаження.
Сертифікат: 80 плюс
PFC: Активний
Тип кабелю: не модульний
Діаметр вентилятора: 120 мм
Колір: до чорного
Висота: 86 мм
Ширина: 140 мм
Глибина: 150 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...