Блок живлення Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 218759
Є на складі
Блок живлення Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Тип БП для комп'ютерів Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.53 Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Потужність 550 Вт Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Модульне підключення кабелів Full Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Модуль PFC активний Chieftronic 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin
Chieftronic
Chieftronic
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.53; Потужність: 550 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.53
Сила: 550 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 45.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Кількість роз'ємів FDD: 1
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...