Блок живлення Xilence 650W (XP650R10)
Залишити відгук
Код товару: 218781
Уточнити наявність
Блок живлення Xilence 650W (XP650R10) Xilence 650W (XP650R10) Тип БП для комп'ютерів Xilence 650W (XP650R10) Стандарт БП ATX Xilence 650W (XP650R10) Потужність 650 Вт Xilence 650W (XP650R10) Модульне підключення кабелів ні
Xilence 650W (XP650R10)
Xilence 650W (XP650R10)
Xilence 650W (XP650R10)
Xilence 650W (XP650R10)
Xilence 650W (XP650R10)
Xilence
Xilence
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 2; Підключення відеокарти: 2x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 650 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 2x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 17a
Вихідний час +3,3 В: 23а
OutputCurrent +12v1: 48a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Кількість роз'ємів FDD: 1
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: XILENCE; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 650; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4 pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1х4+4pin; HDD...
Модель: Pulse 420; Підключення: провідне; Бажаний призначення: для повсякденного використання; Конструкція: внутрішньоканальні; Кріплення: відсутня; Імпеданс: 32 Ом;...
Весь переглянутий товар - 5 шт
Xilence 650W (XP650R10)