Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 212960
Є на складі
Блок живлення GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Тип БП для комп'ютерів GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.31 GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Потужність 850 Вт GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Модульне підключення кабелів Full GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA) Модуль PFC активний
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
GIGABYTE 850W (GP-P850GM) (UA)
Gigabyte
Gigabyte
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 6; Підключення відеокарти: 6x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 6
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.31
Сила: 850 Вт
Модульне з'єднання кабелю: Повне
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 70,5а
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х135 мм
Розміри, мм: 150 х 160 х 86 мм
Кількість роз'ємів FDD: 2
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...