Блок живлення Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 220502
Є на складі
Блок живлення Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) Форм-фактор БП ATX, EPS Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) Потужність сумарна, Вт 850 Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт 120 Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт 850 Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC) (UA) +5V 22
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність по каналам + 3,3V і + 5V, Вт: 120; Потужність по каналам, сумарно по + 12V1, 12V2, ..., Вт: 850; + 5V: 22; + 3.3V: 22; + 12V1: 70,8 (сумарний + 12V); -5V: немає; -12V: 0,3; + 5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Формовний фактор PSU: ATX, EPS
Всього потужності, W: 850
Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 120
Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 850
+5V: 22
+3,3 В: 22
+12V1: 70,8 (Всього +12В)
-5V: Ні
-12V: 0,3
+5VSB: 3
Тип роз'єму живлення процесора: 2x4+4pin
HDD (IDE): 4
Сата: 12
FDD: Ні
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 4x6+2pin
Спеціальний роз'ємний вентилятор-M (функція монітора вентилятора): Ні
Вхідна напруга, B (діапазон): 100-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 90
Модульне з'єднання кабелів: є
Розміри, мм: 150x160x86
Вентилятор, мм: 1х140мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...