Блок живлення Vinga VPS-450-120 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 238279
Уточнити наявність
Блок живлення Vinga VPS-450-120 (UA) Vinga VPS-450-120 (UA) Форм-фактор БП ATX Vinga VPS-450-120 (UA) Потужність сумарна, Вт 450 Vinga VPS-450-120 (UA) +5V 14 Vinga VPS-450-120 (UA) +3.3V 14 Vinga VPS-450-120 (UA) + 12V1 32 Vinga VPS-450-120 (UA) +12V2 ні
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga VPS-450-120 (UA)
Vinga
Vinga
Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 450; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 32; +12V2: ні; +12V3: ні; +12V4: ні; -5V: ні; -12V: 0,3
Ремонт
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Форм -фактор ВР: ATX
Потужність загальна, Вт: 450
+5V: 14
+3,3 В: 14
+12v1: 32
+12V2: Ні
+12v3: Ні
+12v4: Ні
-5V: Ні
-12V: 0,3
+5VSB: 2,5
Тип роз'єму живлення процесора: 1x4+4pin
HDD (IDE): 3
Сата: 4
FDD: 1
Додати роз'єми. Їжа для відеокартів: 1x6pin
Вхідна напруга, B (діапазон): 110-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): пасивний
Стандарт 80 плюс: Ні
Ефективність (%): 80
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Розміри, мм: 150x86x140
Вентилятор, мм: 120
Примітки: Ні
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...