Телевізор Tesla Q65E655GUS (UA)
Залишити відгук
Код товару: 361296
Уточнити наявність
Телевізор Tesla Q65E655GUS (UA) Tesla Q65E655GUS (UA)
Tesla Q65E655GUS (UA)
Tesla Q65E655GUS (UA)
Tesla
Tesla
Цифровий тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2; VESA: 200 х 500; Smart TV: з Smart TV; Оперативна пам'ять: 2 ГБ; Внутрішня пам'ять: 16 ГБ; Відео: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS; Аудіо: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro; Фото: JPG, PNG, BMP; Потужність звуку: 2 х 12 Вт; Технології звуку: Dolby Atmos
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Цифровий тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
VESA: 200 х 500
Smart TV: зі Smart TV
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ
Відео: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS
Аудіо: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro
Фото: JPG, PNG, BMP
Потужність звуку: 2 х 12 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos
Wi-Fi: є
Bluetooth: є
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми: 3xHDMI, 2xUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Операційна система: Google TV
Версія Android: -
Колір: сірий
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1444х828х79 мм
Вага з підставкою: 12.1 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1444х878х316 мм
Вага без підставки: 11 кг
Комплект постачання: підставка, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Модель пульта: Voice Remote / 8A
Діагональ екрану: 65"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Частота оновлення: 60 Гц
Технологія дисплея: QLED
Час відгуку: 6.5 мс
Процесор зображення: Mali-G52
Тип матриці: -
Енергоспоживання: 160 Вт
Підтримка HDR: є
Голосове управління: є (пульт)
Відстань між ніжками: -
Технологія MEMC: є
Підтримка NTFS: є
Покриття екрану: глянцеве
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Сірий
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
VESA: 200 х 500
Smart TV: з Smart TV
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ
Фото: JPG, PNG, BMP
Потужність звуку: 2 х 12 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos
Bluetooth: є
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Версія Android: -
Колір: сірий
Вага з підставкою: 12.1 кг
Вага без підставки: 11 кг
Діагональ екрану: 65"
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: Mali-G52
Тип матриці: -
Енергоспоживання: 160 Вт
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Відстань між ніжками: -
Технологія MEMC: є
Підтримка NTFS: є
Покриття екрану: глянцеве
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...