Телевізор KIVI 32H800KB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 363244
Є на складі
Телевізор KIVI 32H800KB (UA)
KIVI 32H800KB (UA)
Kivi
Kivi
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ, дюйм: 32
Розширення, пікселі: 1366x768
Частота, Гц: 60
Покриття: антивідблискове
Підтримка HDR: HDR
Тип підсвічування: Direct
Операційна система: Android
Smart TV: Google TV
Підтримка VESA-кріплень: + (200х200)
Upscaling (масштабування зображення): + (HD Ready)
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфона: + (Android, iOS)
Управління голосом: є
Wi-Fi: + (IEEE 802.11b/g/n)
Bluetooth: Bluetooth
Ethernet: + (100 мб/сек)
Miracast: є
DLNA: є
Google Cast (Chromecast): є
USB: USB 2.0 х 2
Композитний вхід: 1
Аналоговий: PAL, SECAM
Цифровий: DVB-T2, DVB-C
HDMI 1.4 і нижче: 2x HDMI 1.4
Загальна кількість HDMI: 2
Динаміки, Вт: 2х10
Технології покращення звучання: Dolby Digital
Додатково: Таймер сну
Колір: чорний
Маса, кг: 4.9
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...