Телевізор Thomson 32FQG3S15C (UA)
Код товару: 363249
Уточнити наявність
- Розділ: Телевізори
- Дивитися інші: Телевізори Thomson
Кредит
- Детальніше про ремонт
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Є на складі
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...