Сумка для ноутбука 10 "PORTO LP-10-03GR Trizub Green (LP1003GR_TRIZ) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 228642
Уточнити наявність
Сумка для ноутбука 10
Сумка для ноутбука 10
PORTO
PORTO
Діагональ ноутбука: до 10 "/ Спосіб закриття: Блискавка / Тип: Сумка / Колір: Green / Матеріал корпусу: Поліестер / Внутрішня висота під пристрій: 270 мм / Внутрішня ширина під пристрій: 210 мм / Внутрішня глибина під пристрій: 50 мм
Детальніше про товар
621
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Діагональ ноутбука: до 10 "
Метод закриття: блискавка
Тип: сумка
Колір: Зелений
Матеріал корпусу: Поліестер
Внутрішня висота для пристрою: 270 мм
Внутрішня ширина для пристрою: 210 мм
Внутрішня глибина для пристрою: 50 мм
Є на складі
Основні характеристики; Тип: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: до 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...
Розпродаж
Є на складі
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 15 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків:
RivaCase 15.6" (8730 (Grey)) (619 грн)
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "(8035 dark blue) (663 грн)
Рюкзак для ноутбука RivaCase 15.6" 8065 Black (8065Black) (663 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...