Телевізор Satelit 32H9500GS UA
Залишити відгук
Код товару: 311392
Є на складі
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit 32H9500GS UA
Satelit
Satelit
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x20 Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 717x424x82 / Габарити з підставкою, мм: 717x478x198 / Вага: 4,1 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Бренд: супутник
Модель: 32H9500GS
Екранна діагональ: 32 "
Роздільна здатність екрана: 1366 x 768
Частота оновлення панелі: 60 Гц
Час відповіді матриці: 20 мкс
Підтримка смарт -телебачення: Так
Тип телевізора: з Wi-Fi, Smart TV
Операційна система: Android 11.0
Процесор зображень: G31mp2/Multi-Core
Wi-Fi: Так
DDR: 1,5 Гб
Флеш -пам'ять: 8 Гб
Вага без стенду: 4 кг
Висота з підставкою: 4,1 кг
Розміри без стенду: 717 × 82 × 424 мм
Розміри з підставкою: 717 × 198 × 478 мм
Інтерфейси підключення: 2 x HDMI, 2 x USB, 1 x антеннічний вхід RF, 1 x RJ-45, 1 x av в
Тип Tyunner: Аналоговий, Digital DVB-T, Digital DVB-C, Digital DVB-T2
Колір панелі: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...