Телевізор Samsung UE32T5302
Залишити відгук
Код товару: 231791
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung UE32T5302
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 32 "/ Екран не зігнутий / Дозвіл екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Якість картинки 1000 PQI Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA , мм: 100x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 737x438x74 / Габарити з підставкою, мм: 737x465x151 / Вага: 4,1 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
10706
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 5-серия
Топ продажів
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32 " / Екран не зігнутий / Дозвіл екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Якість картинки 1000 PQI Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB...
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: UE32T5302
Діагональ: 32
Тип матриці: IPS
Глибина кольору: 8 шматочків
Частота оновлення: 50 Гц
Резолюція: 1920x1080, fullhd
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Середнє споживання енергії, з/год: 33
Операційна система: Tizen 5.5
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х10 Вт
Sabwofer: Ні
Звукова технологія: Dolby Digital Plus
Телевізійний тюнер: Analyg (NTSC / PAL / SECAM) / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
VESA Стандарт: 100х100
Розмір, мм: 737x438x74
Розмір з підставкою, мм: 737x465x151
Розмір за допомогою упаковки, мм: 879x500x127
Вага, кг: 4,0
Вага з підставкою, кг: 4.1
Вага з упаковкою, кг: 5,8
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
Віддалений: Samsung TM1240A (пластиковий пульт дистанційного керування без голосового управління)
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...