Телевізор Samsung UE32T5302
Код товару: 231791
- Розділ: Телевізори
- Серійна модель: Samsung 5-серия
- Дивитися інші: Телевізори Samsung
- Гарантія на товар: 12 місяців
LED-телевізор / Діагональ 32 "/ Екран не зігнутий / Дозвіл екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Якість картинки 1000 PQI Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA , мм: 100x100 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 737x438x74 / Габарити з підставкою, мм: 737x465x151 / Вага: 4,1 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
10706
Архівний товар
Кредит
- Детальніше про ремонт
Топ продажів
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32 " / Екран не зігнутий / Дозвіл екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Якість картинки 1000 PQI Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...