Телевізор Samsung QE75QN800DUXUA
Залишити відгук
Код товару: 316376
Samsung QE75QN800DUXUA
Samsung QE75QN800DUXUA
Samsung QE75QN800DUXUA
Samsung QE75QN800DUXUA
Samsung QE75QN800DUXUA
Samsung QE75QN800DUXUA
діагональ: 75
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VE0,4:0 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1668x956x18 / Габарити з підставкою, мм: 1668x1024x286 / Вага: 43,7 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
102949
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung QLED Q800
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Товар: телевізор
Модель: QE75QN800DUXUA
Діагональ: 75
Тип матриці: VA
Глибина кольору: 10 біт (8 біт + FRC)
Частота оновлення: 120 Гц
Резолюція: Ultrahd 8K (7680x4320)
Тип підсвічування: міні -світлодіод
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 138
Операційна система: Tizen 8.0
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 4x5 + 2x15 Вт
Sabwofer: 2x10 Вт
Звукова технологія: Dolby Digital Plus
VESA Стандарт: 400х400
Розмір, мм: 1668x956x18
Розмір з підставкою, мм: 1668x1024x286
Розмір із упаковкою, мм: 1844x1124x191
Вага, кг: 31,9
Вага з підставкою, кг: 43,7
Вага з упаковкою, KG: 57.0
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...