Блок живлення QUBE 700W (QBC-GPM-700W-80B) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 196426
Є на складі
Блок живлення QUBE 700W (QBC-GPM-700W-80B) (UA) QUBE 700W (QBC-GPM-700W-80B) (UA) Тип БП для комп'ютерів
QUBE
QUBE
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 700 Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 4; Підключення відеокарти: 4x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Стандарт ВР: ATX
Сила: 700 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 2
Вихід Surrent +5V: 17a
Вихід Surrent +3,3 В: 19а
OutputCurrent +12v1: 54a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Вихід Surrent +5VSB: 2,5А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Кількість роз'ємів FDD: 1
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...