Акумуляторна батарея Prologix 12V 75AH (PL12-75GEL) GEL (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322922
Є на складі
PrologiX
PrologiX
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: 18,75 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних; Номінальна робоча температура, ° C: 25 ° C; Робочий діапазон температур, °C: даних немає; Тип клем: T14; Довжина: 330 мм; Ширина: 173 мм; Висота: 170 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Номінальна напруга: 12 В
Максимальний струм розряду: даних немає
Максимальний струм заряду: 18.75 А
Саморозряд (при 25°C від початкової ємності за рік): даних немає
Номінальна робоча температура, °C: 25°C
Робочий діапазон температур, °C: відсутній
Тип клем: T14
Довжина: 330 мм
Ширина: 173 мм
Висота : 170 мм
Вага: 20.8 кг
Колір: білий
Ємкість батареї: 75 А·ч
Діапазон ємності: 45 - 80 А·ч
Тип АКБ: GEL
Матеріал корпусу: пластик
Наявність дисплея: без дисплея
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Номінальна напруга: 12 в
Максимальний струм розряду: немає даних
Максимальний струм заряду: 18,75 a
Self -DisCharge (при 25 ° С від початкової ємності на рік): немає даних
Термінали типу: T14
Довжина: 330 мм
Ширина: 173 мм
Висота: 170 мм
Вага: 20,8 кг
Колір: Білий
Ємність акумулятора: 75 a · h
Діапазон ємності: 45 - 80 A · год