Акумуляторна батарея Solinved 12V-200Ah, GEL (SLG200-12) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 323153
Уточнити наявність
Акумуляторна батарея Solinved 12V-200Ah, GEL (SLG200-12) (UA) Solinved 12V-200Ah, GEL (SLG200-12) (UA) Напруга 12 В
Solinved
Solinved
Напруга: 12 В; Місткість: 200 Ач; Призначення: універсальні, для ДБЖ; Особливості: гелева; Розмір: 522 х 240 х 224 мм; Вага: 60.3 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 200 ах
Призначення: Універсальна, для ДБЖ
Особливості: Гель
Розмір: 522 х 240 х 224 мм
Вага: 60,3 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Сокет: 1851, 2011-3, AM5, 1700, 1200, 2066, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156, 2011; Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Підсвітка: ARGB; Максимальний TDP: 300 Вт; Максимальна частота...
Новинка
Весь переглянутий товар - 72 шт