Акумуляторна батарея Lexron 12V-100Ah (LXR12-105) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 325255
Уточнити наявність
Lexron
Lexron
Напруга: 12 В; Місткість: 105 Ач; Призначення: для ДБЖ; Тип клем: М8; Особливості: DG (Deep cycle Gel); Розмір: 330 x 171 x 219 мм; Вага: 30 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 105 Ах
Призначення: для ДБЖ
Тип CLEM: M8
Особливості: DG (гель глибокого циклу)
Розмір: 330 x 171 x 219 мм
Вага: 30 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Процесор: Процесор Intel N200 (4 ядра, 4 потоки, до 3,70 ГГц, кеш 6 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (LPDDR5, 5200 МГц); ; Сенсорний екран: Так; 10,5; Роздільна здатність дисплея: 1920x1280;
Весь переглянутий товар - 16 шт