Акумуляторна батарея Prologix 12V 9AH (PL12-9GEL) GEL (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322930
Уточнити наявність
PrologiX
PrologiX
Номінальна напруга: 12 В; Максимальний струм розряду: даних немає; Максимальний струм заряду: 2.7 А; Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року): немає даних; Номінальна робоча температура, ° C: 25 ° C; Робочий діапазон температур, °C: даних немає; Тип клем: T1/T2; Довжина: 151 мм; Ширина: 65 мм; Висота: 94 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Номінальна напруга: 12 В
Максимальний струм розряду: даних немає
Максимальний струм заряду: 2.7 А
Саморозряд (при 25°C від початкової ємності за рік): даних немає
Номінальна робоча температура, °C: 25°C
Робочий діапазон температур, °C: відсутній
Тип клем: T1/T2
Довжина: 151 мм
Ширина: 65 мм
Висота: 94 мм
Вага: 2.5 кг
Колір: білий
Ємкість батареї: 9 А·ч
Діапазон ємності: 5 - 9 А·ч
Тип АКБ : GEL
Матеріал корпусу: пластик
Наявність дисплея: без дисплея
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Ємність 9 - 10 Аг
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Номінальна напруга: 12 в
Максимальний струм розряду: немає даних
Максимальний струм заряду: 2,7 a
Self -DisCharge (при 25 ° С від початкової ємності на рік): немає даних
Термінали типу: T1/T2
Довжина: 151 мм
Ширина: 65 мм
Висота: 94 мм
Вага: 2,5 кг
Колір: Білий
Ємність акумулятора: 9 a · h
Діапазон ємності: 5 - 9 a · год
Тип АКБ: Гель
Будівельний матеріал: пластик
Наявність дисплея: без дисплея
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі