Акумуляторна батарея Monbat VRLA AGM 12MVR200
Залишити відгук
Код товару: 262491
Уточнити наявність
Monbat VRLA AGM 12MVR200
Monbat
Monbat
Категорія: Акумулятори / Номінальна ємність: 190Ah 10 h rate to 1.80 Vpc at 20 °C / Матеріал корпусу: ABS FR UL 94 V0 / Напруга: 12 В / Опір: 6.6 mOhm / Струм короткого замикання: 2900. V при температурі 20 °C
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Виробник: Монбат
Категорія: батареї
Номінальна потужність: 190AH 10 год до 1,80 VPC при 20 ° C
Будівельний матеріал: ABS FR Ul 94 V0
Стрес: 12 століття
Опір: 6,6 MOHM
Тип акумулятора: 12MVR200
Струм короткого замикання: 1900 a
Підтримуюча напруга заряду: 2,27 В при температурі 20 ° C
Можливість зберігання без перезавантаження: до 6 місяців при температурі 20 ° C
Self -DisCharge: менше 2,0% на місяць при температурі 20 ° C
Тип терміналу: нитка M8
Клеми для заправок: 7 нм
Тип акумулятора: AGM
Вага: 59,2 кг
Розміри: 555 x 125 x 316 мм